کتابچه بازاریابی اثربخش در شبکه‌های اجتماعی

کتابچه‌ی «بازاریابی اثربخش در شبکه‌های اجتماعی» برای معرفی شیوه‌های موفق و موثر برای جلب توجه کاربران این شبکه‌هاست.  روش‌هایی که کارشناسانی خبره و مجرب، با آزمون و خطاهای متعدد به آن دست یافته‌اند. راهکارهایی فراگیر که مخاطبان ایرانی و نیازهایشان را به خوبی درک کرده و بر اساس شرایط داخلی، تهیه و تدوین شده‌اند. آژانس بازاریابی دیجیتال تگ‌مایندز، با افتخار این کتاب را به مدیران و افرادی تقدیم می‌کند که به دنبال افزایش دانش و شناخت خود نسبت فضاهای آنلاین و دیجیتال هستند.

در این کتاب می‌خوانید

استراتژی دیجیتال
مدیریت ارتباط با کاربران
برنامه ریزی نشر محتوا
طراحی و اجرای کمپین
مدیریت شبکه های اجتماعی
تحلیل شبکه های اجتماعی

درباره آژانس بازاریابی دیجیتال تگ‌مایندز

آژانس دیجیتال مارکتینگ تگ‌مایندز، در پاسخ به نیازهای عصر دیجیتال به وجود آمد. دورانی متفاوت و جدید که شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای آنلاین، سبک زندگی و شیوه‌های تفکر افراد را به‌کلی دستخوش تغییر و تحول کرده‌اند.

ما در تگ‌مایندز، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را به‌خوبی می‌شناسیم ؛ و نیازهای عصر جدید را درک می‌کنیم. دورانی تازه که دیگر دانش کهنه و کلاسیک بازاریابی، برای موفقیت در فضای مجازی کافی نیست. کاربران به شیوه‌های متفاوتی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و جلب‌توجه آن‌ها احتیاج به صرف زمان برای برنامه‌ریزی ویژه و هدفمند دارد.

جهان به‌سرعت در حال تغییر است و شیوه‌های رقابت به‌کلی متحول شده‌اند. لحظه‌‌ها در دنیای جدید اهمیتی حیاتی دارند و اگر می‌خواهید در بازارهای آینده جایی برای ماندن و حرفی برای گفتن داشته باشید، از همین امروز باید شروع کنید. ما در تگ‌مایندز، همیشه مشتاق به اجرای پروژه‌های جذاب هستیم.

دانلود

چرا بازاریابی دیجیتال؟
71% از کاربران اینترنتی تمایل دارند از برندی خرید کنند که در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر و اینستاگرام دنبال می‌کنند.