کتابچه بازاریابی اثربخش در شبکه‌های اجتماعی

کتابچه‌ی «بازاریابی اثربخش در شبکه‌های اجتماعی» برای معرفی شیوه‌های موفق و موثر برای جلب توجه کاربران این شبکه‌هاست.  روش‌هایی که کارشناسانی خبره و مجرب، با آزمون و خطاهای متعدد به آن دست یافته‌اند. راهکارهایی فراگیر که مخاطبان ایرانی و نیازهایشان را به خوبی درک کرده و بر اساس شرایط داخلی، تهیه و تدوین شده‌اند. آژانس بازاریابی دیجیتال تگ‌مایندز، با افتخار این کتاب را به مدیران و افرادی تقدیم می‌کند که به دنبال افزایش دانش و شناخت خود نسبت فضاهای آنلاین و دیجیتال هستند.

در این کتاب می‌خوانید

استراتژی دیجیتال
مدیریت ارتباط با کاربران
برنامه ریزی نشر محتوا
طراحی و اجرای کمپین
مدیریت شبکه های اجتماعی
تحلیل شبکه های اجتماعی

درباره آژانس بازاریابی دیجیتال تگ‌مایندز

آژانس دیجیتال مارکتینگ تگ‌مایندز، در پاسخ به نیازهای عصر دیجیتال به وجود آمد. دورانی متفاوت و جدید که شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای آنلاین، سبک زندگی و شیوه‌های تفکر افراد را به‌کلی دستخوش تغییر و تحول کرده‌اند.

ما در تگ‌مایندز، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی را به‌خوبی می‌شناسیم ؛ و نیازهای عصر جدید را درک می‌کنیم. دورانی تازه که دیگر دانش کهنه و کلاسیک بازاریابی، برای موفقیت در فضای مجازی کافی نیست. کاربران به شیوه‌های متفاوتی با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و جلب‌توجه آن‌ها احتیاج به صرف زمان برای برنامه‌ریزی ویژه و هدفمند دارد.

جهان به‌سرعت در حال تغییر است و شیوه‌های رقابت به‌کلی متحول شده‌اند. لحظه‌‌ها در دنیای جدید اهمیتی حیاتی دارند و اگر می‌خواهید در بازارهای آینده جایی برای ماندن و حرفی برای گفتن داشته باشید، از همین امروز باید شروع کنید. ما در تگ‌مایندز، همیشه مشتاق به اجرای پروژه‌های جذاب هستیم.

دانلود

چرا بازاریابی دیجیتال؟
شصت در صد از تبلیغات دیجیتال مستقیما به هدف خود می‌رسند.