تحلیل شبکه‌های اجتماعی

person-844258 (1)

 

 

آگاهی، قدرت‌آفرین است

کاربران در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های آنلاین، هر روز با خدمات و تبلیغات مختلفی رو به رو می‌شوند. علاوه بر محصولات و برند شما، رقبایتان نیز هر روز در وب‌سایت و اپلیکیشن‌های متعددی حضور داشته و به تولید محتوا و ارتباط با مخاطبانشان می‌پردازند. بنابراین بیراه نیست اگر بگوییم که در این جریان انبوه مکالمات و مشاهدات، جلب توجه مخاطبان کاری بسیار دشوار خواهد بود.

تسلط به آمارها و گرایش‌های جاری در شبکه‌های اجتماعی نقشی حیاتی در موفقیت برند شما در دنیای مجازی دارد. آگاهی از داده‌های جدید و تحولات آینده، شما را نسبت به رقبایتان پیش انداخته و می‌توانید دورنمای دقیق‌تری از تجارت اینترنتی‌تان داشته باشید.

آژانس تگ‌مایندز با استفاده از کارشناس‌های مجرب و کارآزموده، شبکه‌های اجتماعی و روندهای پیشرو در رسانه‌های دیجیتال را بررسی و گزارش‌های منظمی از تازه‌‌ترین تحولات در دنیای مجازی را تهیه می کند. بنابراین تگ‌مایندز می‌تواند به شما کمک کند تا:

·         رصد و بررسی رقبا: تحرکات و فعالیت‌های کمپانی‌های رقیب را برایتان مشاهده و بررسی می‌کنیم و گزارش‌های منظمی از داده‌های مربوط به کمپین‌ها و حساب‌های کاربری آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی را برایتان ارسال می‌کنیم.

·         مشاوره راهبردی: می‌توانیم با توجه نیازها و شخصیت برند یا محصول شما، کمک کنیم تا بهترین شبکه اجتماعی را برای حضورتان انتخاب کرده و عملکردی موفق و موثر در آنجا داشته باشید.

·         پژوهش و تحقیق: می‌توانیم به شما کنیم که پیش از ورود به دنیای آنلاین و رسانه‌های مجازی، شناخت دقیق‌تری از کاربران هدف به دست آورید. متخصصین تگ‌مایندز به اطلاعات و گزارش‌های منظمی از شبکه‌های اجتماعی دسترسی دارند و می‌توانند در صورت نیاز کار تحقیق و پژوهش در شبکه‌های اجتماعی را نیز برای شما به سرانجام برسانند.


حضور نداشتن در فضاهای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی، فقط باعث می‌شود رقبا از شما پیشی گرفته و مشتریان  وفاداری به دست آورند. اگر برای شروع یا بهبود فعالیت‌های آنلاین و دیجیتالی‌تان آمادگی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید یا برای دریافت اطلاعات بیشتر،  فرم اولیه درخواست مشاوره را پر کنید.

چرا بازاریابی دیجیتال؟
محتوای تصویری سه برابر سریعتر از محتوای نوشتاری به اشتراک گذاشته می‌شود.