طراحی و تدوین راهبردهای دیجیتالی

 

شما با شناسنامه و زندگی دیجیتالی‌تان شناخته می‌شوید

در دنیای پیشین، داشتن شناسنامه یا اسناد مشابه دیگر، برای اشخاص و شرکت‌ها اعتمادسازی می‌کرد و هویت آنان را مشخص می‌نمود. در دنیای مدرن، هیچ سازمان یا فردی نمی‌تواند بدون در دست داشتن شناسنامه‌ای دیجیتال، خود را به مخاطبان احتمالی‌اش نزدیک‌ کرده و توجه آنان را جلب نماید.

آژانس تگ‌مایندز به شرکت‌ها و برندهای مختلف کمک می‌کند تا حضور حساب‌شده‌ و موثرتری در فضاهای دیجیتال و آنلاین داشته باشند؛ و با هزینه‌ای بسیار کمتر، نتایج بهتر و موفق‌تری به دست آورند. امروزه افراد از رسانه‌های سنتی‌تری مثل مجلات، روزنامه‌ها، رادیو و تلویزیون کمتر استفاده کرده و ساعات بیشتری از روز را با موبایل‌های هوشمند و لپ‌تاپ‌هایشان سپری می‌کنند.

تغییری که نشان می‌دهد شرکت‌ها و برندهای مختلف باید نسبت به حضور موفق در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های آنلاین حساس‌تر بوده و برنامه‌ای دقیق و مدون برایش تدوین کرده باشند. ما در آژانس بازاریابی دیجیتال تگ‌مایندز، استراتژی‌ها و راهکارهای مثبت دیجیتالی و آنلاین را برایتان طراحی و تدوین می‌کنیم؛ و به شما مشاوره می‌دهیم تا به کمک شیوه‌های زیر، حضور با کیفیت‌تری در شبکه‌های اجتماعی و محیط اینترنت داشته باشید:

·         تولید، بازاریابی و نشر محتواهای خلاقانه ویدئویی، متنی و تصویری

·         مدیریت حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی مختلف

·         تحلیل رقبا و فعالیت‌های آنان در فضای دیجیتال و رسانه‌های مختلف

·         تعیین جایگاه و انتشار پیام برند شما در شبکه‌های اجتماعی و محیط اینترنت

·         تدوین مدل عملکردی و گزارش‌دهی پیوسته از فعالیت‌های آنلاین


حضور نداشتن در فضاهای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی، فقط باعث می‌شود رقبا از شما پیشی گرفته و مشتریان  وفاداری به دست آورند. اگر برای شروع یا بهبود فعالیت‌های آنلاین و دیجیتالی‌تان آمادگی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید یا برای دریافت اطلاعات بیشتر،  فرم اولیه درخواست مشاوره را پر کنید.

چرا بازاریابی دیجیتال؟
محتوای تصویری سه برابر سریعتر از محتوای نوشتاری به اشتراک گذاشته می‌شود.