تولید و بازاریابی محتوا

 

student-849822_1920 (1)

دوران تبلیغات تمام شد!

باید محتوای جذاب منتشر کنید

می‌توان مدعی شد که امروزه دیگر فاصله‌ای بین دنیای حقیقی و مجازی وجود ندارد. مشتریان برای جست‌وجو یا دریافت اطلاعات مختلف، از اینترنت استفاده کرده و فقط به کاتالوگ‌های تبلیغاتی اکتفا نمی‌کنند. طبق نتایج آخرین تحقیقات، 57 درصد کاربران اینترنت هر روز به موتورهای جست‌وجو سر می‌زنند که 46 درصد از آن‌ها به دنبال خرید کالا یا خدمات هستند.

مخاطبان  علاوه بر اطلاعات اولیه هر محصول، به دریافت محتواها و  آموزش‌های مستمر هم نیاز دارند تا در نهایت تبدیل به مشتری وفاداری برای خدماتتان شوند. گروه تولید محتوای آژانس تگ‌مایندز در این بخش نیز به شما کمک می‌کند. ما در تگ‌مایندز کانال‌های مختلف آنلاین و آفلاین را به خوبی می‌شناسیم. در آن‌ها به کار تولید و بازاریابی محتوا پرداخته و به شما کمک می‌کنیم علاوه بر جلب‌توجه مخاطبان هدف، پیام‌های تبلیغاتی‌تان را نیز به سهولت منتقل کنید.

با رشد و گسترش جهان مجازی، مدل‌های مختلفی از محتواهای آنلاین پدید آمده است. ما با توجه به نوع تجارت شما و نیازهایتان، می‌توانیم در بخش‌های زیر برایتان به تولید و بازاریابی محتواهای اختصاصی بپردازیم:

v      وبلاگ‌نویسی: ما برای خدمات یا محصولات شما «وبلاگ‌نویسی حرفه‌ای و تخصصی» انجام می‌دهیم. وبلاگ‌نویسی اختصاصی باعث شناخت و پیگیری بیشتر مشتریان نسبت به برندتان می‌شود؛ و در قانع کردن و اعتمادسازی برای خرید محصولات، نقشی اساسی دارد.

v      خبرنامه ایمیلی: نتایج آخرین پژوهش‌ها نشان می‌دهد که 68 درصد مشتریان، دریافت پیام‌های تبلیغاتی از طریق ایمیل‌ها را ترجیح می‌دهند. آژانس تگ‌مایندز به شما در طراحی و تولید خبرنامه‌های ایمیلی نیز کمک می‌کند تا بتوانید تازه‌ترین آگهی‌ها و آخرین اخبارتان را به درستی در اختیار مخاطبین هدف قرار دهید.

v      محتواهای صوتی: تولید «پادکست‌ها و آنونس‌های صوتی» یکی از جذاب‌ترین و ماندگارترین شیوه‌ها برای جذب مخاطبین است. گروه تولیدمحتوای تگ‌مایندز در طراحی سناریو، تهیه و توزیع این محتواهای صوتی هم می‌تواند به شما کمک کند.

v      محتواهای ویدئویی: تماشای ویدئو به خصوص در اسمارتفون‌ها و تبلت‌ها، یکی از سرگرمی‌های اصلی کاربران است. فایل‌های ویدئویی قابلیت اشتراک‌گذاری زیادی دارند و افراد متعددی آن‌ها را مشاهده می‌کنند. گروه تولید محتوای تگ‌مایندز در تهیه و توزیع محتواهای ویدئویی متعددی مانند موشن گرافیک، انیمیشن و اسلاید ویدئو فعالیت کرده و می‌تواند این دسته از محتواها را نیز به راحتی در دسترس مشتریان هدف شما قرار دهد.

v      کتاب‌ و مجله‌های اینترنتی: تهیه و تولید کتابچه‌های مجازی و الکترونیکی (PDF) می‌تواند برایتان مزایا و کارکردهای مختلفی داشته باشد. از توضیح نحوه کار یک محصول گرفته تا انتشار یک بولتن یا مجله اختصاصی برای مشتریان ویژه و دائمی. آژانس تگ‌مایندز تمام کارهای مربوط به تولید یک کتاب الکترونیکی از جمله طراحی گرافیکی، نوشتن مطالب و انتشار آن را نیز برایتان انجام می‌دهد.


حضور نداشتن در فضاهای آنلاین و شبکه‌های اجتماعی، فقط باعث می‌شود رقبا از شما پیشی گرفته و مشتریان  وفاداری به دست آورند. اگر برای شروع یا بهبود فعالیت‌های آنلاین و دیجیتالی‌تان آمادگی دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید یا برای دریافت اطلاعات بیشتر،  فرم اولیه درخواست مشاوره را پر کنید.

چرا بازاریابی دیجیتال؟
چهل و شش درصد کاربران برای خرید یک کالا، روی شبکه های اجتماعی صد در صد حساب می‌کنند.