داستان تگ‌مایندز

 

office-1069207_1920 (1)

و در آغاز، کلمه بود….

اندکی به اطرافتان نگاه کنید. پیشرفت‌های فناوری و دنیای دیجیتال، در کوچک‌ترین بخش‌های زندگی ما نیز دخالت کرده و در حال تغییر عادات و رویکردهایمان نسبت به وقایع گوناگون هستند. دیگر برای خرید کالا یا مسافرت به یک شهر، فقط به اطلاعات تبلیغاتی بسنده نکرده و در اینترنت هم جزییات وابسته به آنجا را جست و جو می‌کنیم.

جذابیت‌های اپلیکیشن‌ها و سایت‌های مختلف، محبوبیت اسمارت‌فون‌ها، ورود تکنولوژی‌های 3G‌ و 4G‌ و فراگیر شدن انقلاب فناوری در سراسر کشور، برای ما یک پیام عمده داشت. دنیای اطرافمان در حال تغییر بود و ما احساس می‌کردیم که هنوز بسیاری از افراد و سازمان‌ها، نسبت به اهمیت این تغییرات بی‌تفاوت هستند. همان روش‌های کهنه و فرسوده بازاریابی کلاسیک را به کار می‌گیرند و در فضای مجازی از رقبای تازه‌کارشان در حال عقب افتادن هستند.

ما در تگ‌مایندز اهمیت فضای دیجیتال را می‌فهمیم. نگرانی‌ها و درخواست‌های اشخاص و شرکت‌ها را به خوبی درک می‌کنیم و راه‌حل‌های کامل و مناسبی برای هر گروه از مشتریان آن‌ها داریم. تیم تگ مایندز از افرادی تشکیل شده که بر روندهای بازاریابی کلاسیک مسلط بوده و به ابزارهای جدید دنیای دیجیتال نیز احاطه دارند.

گروه تگ‌مایندز به سازمان‌ها و افراد مختلف کمک می‌کند تا بهترین روش دسترسی به مشتریان را کشف کرده و سبک زندگی دیجیتالی منحصر به فردی را برای برندشان تعریف کنند. در عصر ارتباطات و اینترنت، هیچ‌کس وقتی برای توجه به تبلیغات بی‌ارزش ندارد. ما در تگ‌مایندز به شما کمک می‌کنیم که محتواهای جذاب، اختصاصی و روزآمدی را تولید کرده و برای مخاطبانتان ارزش‌آفرینی کنید.

جهان به سرعت در حال تغییر است و شیوه‌های رقابت به کلی متحول شده‌اند. لحظه‌‌ها در دنیای جدید اهمیتی حیاتی دارند و اگر می‌خواهید در بازارهای آینده جایی برای ماندن و حرفی برای گفتن داشته باشید، از همین امروز باید شروع کنید. ما در تگ‌مایندز، همیشه مشتاق به اجرای پروژه‌های جذاب هستیم…

تیم ما

رسول فاتحی

مدیر نوآوری

مسیحا اقلیما

کارشناس روابط عمومی

مسعود سربندی

عکاس هنری

فاطمه طالبی

مسئول دفتر

شما

به جمع ما بپیوندید

چرا بازاریابی دیجیتال؟
شصت در صد از تبلیغات دیجیتال مستقیما به هدف خود می‌رسند.